Neoprénové plavky pre detičky

Neoprénové plavky pre detičky pochádzajú z Českej republiky. Plavecké jasličky Žabka podporujú lokálne firmy a preto sme sa pred pár rokmi rozhodli pre spoluprácu s českou firmou ACTIVE HOLIDAY, ktorá vyrába kvalitné detské neoprénové plavky.

Materiál neoprén nenasakuje vodu a tým nebude vo vodičke obmedzovať vaše dieťa v pohybe. Ďalej vaše dieťatko chráni pred teplotnými rozdielmi, pretože má termoregulačnú funkciu. Firma Active holiday vyrába plávacie plienky zo stretch neoprénu vyrobeného v Českej republike a v Európskej únii. Neoprén má hrúbku 1,5 mm.

Výhodou je, že máme u nás na výber z rôznych farieb, motívov a s krásnymi detskými vzormi. Budete si mať z čoho vyberať.

Aby dieťatku pekne priľnul, na každom okraji, okolo bruška a nožičiek obsahujú plochý lem z príjemnej látky, ktorý má i ozdobnú funkciu. Lem je pružný, dieťatko netlačí a sedí mu ako uliaty.

Tieto plavky zabezpečia a zadržia akékoľvek nečistoty, ktoré by mohli preniknúť do bazéna a tým prospievajú k čistote bazéna. V Plaveckých jasličkách Žabka používame neoprénové plavky už 10 rokov a máme s nimi výborné skúsenosti. Neoprénové plienky sa preperú ľahko v ruku v teplej vode napríklad použitím mydla.

Jedno z našich krásnych Žabiatok splýva na vodičke s maminkou

foto: @aquababyphoto

Kde sa vyrábajú neoprénové plavky pre Plavecké jasličky Žabka?

S českou firmou máme exkluzívnu spoluprácu, vyrábajú pre nás plavky aj s logom, a keďže chceme našim rodičom šetriť ich peňaženku, plavky ponúkame za najlepšiu cenu.

Plavky si môžete zakúpiť na prvej hodine plávania v Nových Zámkoch,v Šoporni aj v Komárne. V Nových Zámkoch Vám ich na recepcii ochotne ukáže recepčná.

Plavky majú najrozličnejší dizajn, ružové, modré, zelené, žlté, fialové, čierne, námornícke, bodkované, kvetinkové a všetky majú jedinečné logo Plaveckých jasličiek Žabka. S týmito plavkami tvoríme tím! Správnu veľkosť plaviek diskutujte s inštruktorom plávania či recepčnou na plávaní .

Cena plaviek 15 €

Vaša Žabka

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

Slaná voda v bazéne, má vôbec nejaké výhody?

Saunovanie detí