Prihlasovanie na plávanie na prevádzku Nové Zámky

(Zatiaľ platí LEN pre NOVÉ ZÁMKY pre deti do 3 rokov, ak sa prihlasujete do Komárna, Šoporne alebo Nových Zámkov s deťmi od 3 rokov prihláste sa tu. )

Návod na prihlásenie:

Ste u nás prvý krát? Ako sa 1.krát zaregistrovať na kurz plávania s bábätkami do 3 rokov? 

 1. Kliknite na „Prihlásiť sa“. Pokiaľ nemáte vytvorené konto, kliknite na „Registrovať sa“.
  (Email prosím zadajte ten, ktorý používate)
 2. Na Vami uvedený email príde potvrdenie o registráciíodkaz na aktiváciu účtu. Kliknutím na aktiváciu účtu Vás systém vyzve na vytvorenie hesla.
 3. Po úspešnej registrácii do systému sa prihláste a kliknite na svoje meno v hornom pravom rohu a kliknite na “Moje deti”, kde si v rámci Vášho konta prosím vytvorte aj kontá pre Vaše dieťa, nakoľko sa budete prihlasovať do lekcii prostredníctvom jeho mena (podľa veku a skúsenosti) na daný kurz.

Pre prihlásenie sa do požadovaného kurzu plávania s bábätkami  je potrebné sa do systému prihlásiť.

(pre detičky do 3 rokov: Delfín/Žubrienka/Žralok)

 • Prihláste sa do systému
 • Po prihlásení kliknite na „Obchod“ (v ľavom hornom rohu), kde si vyberiete a objednáte požadovaný kurz plávania s bábätkami na meno dieťatka, ktoré chcete prihlásiť na kurz.(musíte mať najskôr spravený vytvorené konto/kontá pre Vaše dieťa/deti)

Potom ako vyberiete konkrétny kurz plávania s bábätkami, Vám vyjde okienko s hlásením o potvrdení objednávky vybraného kurzu pre Vaše dieťa.

Na dokončenie objednávky musíte: 

 1. Vybrať spôsob platby: bankový prevod alebo hotovosť (uprednostňujeme bakový prevod).
 2. Následne odkliknúť, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
 3. V prípade ak máte doplňujúce poznámky k prihláseniu, napíšte nám ich do kolonky “Poznámka”.
 4. Kliknete na Objednávka s povinnosťou platby.

Hotovo! Je to jednoduché a rýchle, tento proces objednávania , prihlasovania sa a odhlasovania sa z kurzov uľahčí našu papierovú prácu, a pomôže Vám sledovať rozvrh, časový plán a odhlasovanie, môžete si sledovať ako napredujete v kurzoch a sledovať si prípadné náhradné hodiny.

Veríme, že sa Vám podarí rýchlo si na nový systém navyknúť, ak budete potrebovať ďalšie informácia ohladne prihlásenia, informujte nás.