Prihlasovanie na plávanie na prevádzku Nové Zámky

(Zatiaľ platí LEN pre NOVÉ ZÁMKY pre deti do 3 rokov, ak sa prihlasujete do Komárna, Šoporne alebo Nových Zámkov s deťmi od 3 rokov prihláste sa tu. )

Návod na prihlásenie:

Ste u nás prvý krát? Ako sa 1.krát zaregistrovať na kurz plávania s bábätkami do 3 rokov? 

 1. Kliknite na „Prihlásiť sa“. Pokiaľ nemáte ešte vytvorené konto potom ako kliknete na „Prihlásiť sa“sa, tak kliknite na „Registrovať sa“.
  (Email prosím zadajte ten, ktorý používate)
 2. Na Vami uvedený email príde potvrdenie o registráciíodkaz na aktiváciu účtu. Kliknutím na aktiváciu účtu Vás systém vyzve na vytvorenie hesla.
 3. Po úspešnej registrácii do systému sa prihláste a kliknite na svoje meno v hornom pravom rohu a kliknite na “Moje deti”, kde si v rámci Vášho konta prosím vytvorte aj kontá pre Vaše dieťa, nakoľko sa budete prihlasovať do lekcii prostredníctvom jeho mena (podľa veku a skúsenosti) na daný kurz.
 4. Potom sa prihlásite pomocou nasledujúcich krokov na kurz.

Pre prihlásenie sa do požadovaného kurzu plávania s bábätkami  je potrebné sa do systému prihlásiť.

(pre detičky do 3 rokov: Delfín/Žubrienka)

 • Prihláste sa do systému
 • Po prihlásení kliknite na „Obchod“ (v ľavom hornom rohu), kde si vyberiete a objednáte požadovaný kurz plávania s bábätkami na meno dieťatka, ktoré chcete prihlásiť na kurz.(musíte mať najskôr spravený vytvorené konto/kontá pre Vaše dieťa/deti)

kurz plavania deti prihlaška

 

Potom ako vyberiete konkrétny kurz plávania s bábätkami, Vám vyjde okienko s hlásením o potvrdení objednávky vybraného kurzu pre Vaše dieťa.

Na dokončenie objednávky musíte: 

 1. Vybrať spôsob platby: bankový prevod. (od 19.04.2021 príjmame platby len bankovým prevodom vopred,úhrada maximálne 7 dní pred začiatkom kurzu). 
 2. Následne odkliknúť, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
 3. V prípade ak máte doplňujúce poznámky k prihláseniu, napíšte nám ich do kolonky “Poznámka”.
 4. Kliknete na Objednávka s povinnosťou platby.

Hotovo! Je to jednoduché a rýchle, tento proces objednávania , prihlasovania sa a odhlasovania sa z kurzov uľahčí našu papierovú prácu, a pomôže Vám sledovať rozvrh, časový plán a odhlasovanie, môžete si sledovať ako napredujete v kurzoch a sledovať si prípadné náhradné hodiny.

Veríme, že sa Vám podarí rýchlo si na nový systém navyknúť, ak budete potrebovať ďalšie informácia ohladne prihlásenia, informujte nás.

 

Spôsob platby – prevodom alebo vkladom na účet – pri platbe na účet uveďte do poznámky meno a priezvisko ĎIEŤAŤA
Číslo účtu: 2613065455/1100
IBAN: SK9211000000002613065455