Nové prihlasovanie na plávanie s bábätkami Nové Zámky:

Od marca štartujeme nové prihlasovanie na plávanie s bábätkami Nové Zámky do 3 rokov.  Na plávanie s bábätkami do 3 rokov sa budete po novom prihlasovať cez webový portál. Rovnako bude potrebné, aby ste sa touto cestou aj odhlasovali v prípade neúčasti plávania v plaveckých jasličkách.

Tu Vám prinášame krátky návod ako sa do nového systému na plávanie s bábätkami prihlásite.

Ste u nás prvý krát? Ako si vytvoriť účet na kurz plávania s bábätkami? (3 kroky)

 1. Kliknite na „Prihlásiť sa“. Pokiaľ nemáte vytvorené konto, kliknite na „Registrovať sa“.
  (Email prosím zadajte ten, ktorý používate pri komunikácií s naším emailom.)
 2. Na Vami uvedený email príde potvrdenie o registrácií a odkaz na aktiváciu účtu. Kliknutím na aktiváciu účtu Vás systém vyzve na vytvorenie hesla.
 3. Po úspešnej registrácii do systému sa prihláste a kliknite na svoje meno v hornom pravom rohu a kliknite na „Moje deti“ kde si v rámci Vášho konta prosím vytvorte aj kontá pre Vaše deti, nakoľko sa budete prihlasovať do lekcii prostredníctvom ich mien (z dôvodu obmedzenia veku na daný kurz).

Pre prihlásenie sa do požadovaného kurzu plávania s bábätkami (malé detičky: Delfín/Žubrienka/Žralok) je potrebné sa do systému prihlásiť (krok 1).

 • Prihláste sa do systému (ZJEDNODUŠENIE: ak sa neodhlásite, system si vás stále pamätá a nie je potrebné sa už opätovne prihlasovať)
 • Po prihlásení kliknite na „Obchod“ (v ľavom hornom rohu) kde si vyberiete a objednáte požadovaný kurz plávania s bábätkami na meno dieťatka, ktoré chcete prihlásiť na kurz.
  • (musíte mať najskôr spravený krok 3. vytvorené konto/kontá pre Vaše dieťa/deti)prihlásenie do kurzu plávania s bábätkami
 • Po tom ako vyberiete konkrétny kurz plávania s bábätkami, Vám vyjde okienko s hlásením o potvrdení objednávky vybraného kurzu pre Vaše dieťa. Budete musieť:
 1. Vybrať spôsob platby: hotovosť alebo bankový prevod.
 2. Následne odkliknúť, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
 3. V prípade ak máte doplňujúce informácie k prihláseniu do kurzu napíšte nám ich do kolonky „Poznámka“.
 4. Ak je všetko v poriadku kliknete na Objednávka s povinnosťou platby.

 • Prihlášky následne spracovávame. Až po zaradení do kurzu plávania s bábätkami dostanete email s potvrdením o zaradení do kurzu plávania s bábätkami.
 • Až potom sa vo Vašom účte a po zvolení dieťatka v záložke „Rezervácie“ zobrazia jednotlivé rezervované termíny kurzu plávania s bábätkami.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

Kurzy plaveckých jasličiek

Je plávanie s bábätkom prospešné?